Baza pod makijaż Bielenda

Precyzyjny makijaż powinien rozpocząć się od dokładnego oczyszczenia skóry twarzy – ma to na celu odświeżenie, usunięcie różnego rodzaju zanieczyszczeń oraz zlikwidowanie martwego naskórka.

Właściwości bazy pod makijaż

Bazy pod makijaż mają na celu wyrównanie kolorytu skóry, zamaskowanie ewentualnych pajączków czy krostek. Jest rodzajem pierwszej warstwy nakładanej pod właściwy podkład, który pomoże w zupełnym wyrównaniu powierzchni skóry i zakryciu jej niedoskonałości. Ponadto, baza doskonale chroni skórę przed czynnikami zewnętrznymi oraz powoduje lepsze i dłuższe utrzymywanie się nałożonego makijażu na twarzy.

Dokładnie oczyszczona skóra jest matowa więc nałożenie perłowo-rozświetlającej bazy Bielenda, która ma również właściwości nawilżające to znakomity sposób na dodanie skórze blasku i delikatności.

Bazy pod makijaż marki Bielenda

Baza pod makijaż Bielenda to preparat o wszechstronnym działaniu; zawieszone w żelu maleńkie kulki odżywczego serum, nałożone na skórę odżywiają ją od zewnątrz oraz wnikając w głąb, dokładnie ją nawilżają. Baza jest bardzo lekka, nie klei się do palców lub beauty blendera, szybko się wchłania pozostawiając na skórze perłowy blask. 

Wśród wielu rodzajów baz pod makijaż Bielenda znajdziemy:

– bazę z poprawą kolorytu,

– bazę z efektem BB, tonującą i nawilżającą,

– złotą bazę z efektem BB,

– holograficzną bazę pod makijaż,

– bazę rozświetlającą,

– bazę brązującą, z efektem „muśnięcia promieniami słonecznymi”,

– bazę z efektem przeciwzmarszczkowym

i wiele innych produktów dedykowanych dla każdego rodzaju skóry.

Dobranie odpowiedniego kosmetyku pozwoli na nałożenie perfekcyjnego makijażu, który nie będzie wymagał poprawek przez długi czas.

Baza pod makijaż Bielenda dostępna tutaj.