Blaszki do stempli – jak je stosować?

Blaszki do stempli są wyjątkowo proste w obsłudze. Co więcej, fantastyczne wzory na paznokcie można znaleźć w sklepach w bardzo atrakcyjnych cenach, dzięki czemu jest to dobry pomysł na paznokcie także dla pań, które chciałyby mieć ładne paznokcie, ale nie chcą wydawać na ten cel zbyt dużo pieniędzy. Na różnego rodzaju aukcjach internetowych można znaleźć dobrej jakości blaszki już za kilka złotych, dzięki czemu każda pani może sobie na nie pozwolić.

Jakie blaszki do stempli można zakupić?

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów wzorków blaszek, w tym między innymi:

– z zabawnymi grafikami,

– w paski,

– w kropki,

– z motywami kwiatowymi,

– z motywami roślinnymi,

– ze zwierzętami,

– z geometrycznymi wzorkami,

– w serduszka,

– w gwiazdki,

– w kwadraciki.

Wzorków jest mnóstwo i każda kobieta może z powodzeniem znaleźć odpowiedni motyw dla siebie oraz dobrać go do okazji. Niektóre wzory są niezwykle eleganckie, dlatego też świetnie nadają się na wielkie wyjścia i inne tego rodzaju okazje.

Stosowanie blaszek do wzorków

Należy pamiętać przede wszystkim o zdrowiu i kondycji paznokci. Jeśli są one w dobrym stanie to można przejść do pracy. Na początek nakłada się lakier na paznokcie oraz osobno na wybrany wzorek z blaszki. Następnie przyciska się stempelek do blaszki w miejscu, w którym znajduje się wzorek, tak, aby odbił się on na stempelku. Kolejnym krokiem jest odciśnięcie stempelka ze wzorkiem na paznokciu, dzięki czemu wzorek się na nim odbija. Na koniec nakłada się na paznokieć top, który zabezpiecza nie tylko wzorek, ale także warstwę lakieru.