Dlaczego podkład True Match cieszy się takim zaufaniem?

Niektóre kosmetyki są bardziej popularne niż inne. Do tych sławnych z pewnością można zaliczyć podkład True Match. To produkt, który od lat cieszy się zainteresowaniem. Nie można się temu dziwić, bo ma on sporo zalet, które stoją za tajemnicą jego sukcesu. Dlaczego tak właśnie jest?

Wysoka trwałość podkładu True Match

Podkłady True Match wyróżnia wysoka trwałość. Po nałożeniu ich nie trzeba przejmować się nieestetycznymi zaciekami, przetarciami czy też błyszczeniem w strefie T. Wysoka trwałość podkładu oznacza, że makijażu nie trzeba poprawiać w ciągu dnia. To z kolei ogromna wygoda, bo przecież wcale nie łatwo o odpowiednie miejsce do jego kontroli i ewentualnych poprawek. Warto też pamiętać, że wyższa trwałość to też po prostu mniej stresu związanego z popsutym makijażem. Po co tracić czas na poprawki, skoro można nałożyć idealny podkład przed wyjściem z domu i cieszyć się świetnym wyglądem skóry przez cay dzień?

Loreal True Match – dostępne kolory

Odcienie Loreal True Match tworzą dość szeroki wachlarz, który umożliwia dobranie właściwego koloru dla każdego koloru karnacji. To ogromna zaleta, bo wiele osób uskarża się, że popularne firmy nie produkują swoich kosmetyków w odcieniach, jakie są im potrzebne. True Match jest rozwiązaniem tego problemu. Jego innowacyjna formuła dopasowuje się do odcienia skóry, więc może tworzyć naturalny efekt bez wyraźnej linii odcięcia na wysokości żuchwy. Szeroka paleta odcieni Loreal True Match jest wyjątkowo interesująca, ponieważ została stworzona z myślą o osobach o każdym kolorze skóry.

Świetne krycie

Nie można też zapominać, że podkład True Match to także świetne krycie. W końcu podkład jest stosowany przede wszystkim po to, by ukryć niedoskonałości skóry i stanowić dobrą kanwę dla kolejnych kosmetyków. Dobry podkład musi, więc świetnie kryć po to, by żadne zaczerwienienia lub drobne zmiany skórne nie były spod niego widoczne. Skuteczne krycie nie oznacza jednak nienaturalnego zakrycia naturalnych porów. Ich widoczność jest zredukowana, ale skóra bez nich nie wygląda naturalnie.