Evelin Magic Skin CC – nawilżanie i upiększanie w jednym

Letni makijaż to problem – wysokie temperatury nie zachęcają do  nakładania kilku warstw kosmetyków na twarz. Można tego uniknąć i zachować piękny wygląd stosując Eveline Magic Skin CC – kosmetyk łączący w sobie funkcje kremu nawilżającego, podkładu, rozświetlacza i pudru.

Eveline Magic Skin CC  – dla kogo jest przeznaczony?

Krem powinny używać osoby o delikatnej i wrażliwej skórze. Produkt ma półpłynną konsystencję, która pozwala dokładnie i szybko rozprowadzić kosmetyk na całej powierzchni. Nie ma potrzeby pokrywania twarzy kolejnymi warstwami innych kosmetyków upiększających – krem Eveline Magic nawilża, eliminuje zaczerwienienia, wygładza; skóra wydaje się być młoda, zdrowa, dobrze odżywiona, rozświetlona.

Krem stosuje się na dzień. Jeśli niedostatecznie maskuje wszystkie niedoskonałości można uzupełnić go cienką warstwą rozświetlacza oraz pudru.

Na ratunek skórze – Egyptian Miracle od Eveline

Skóra zniszczona opalaniem, działaniem słonej wody i wiatru wymaga szybkiej regeneracji. W tym celu najlepiej zastosować krem Eveline Egyptian Miracle.

Jest to krem, który ogrzany w dłoniach zmienia się w ciecz gotową do wtarcia. W bazie kosmetyku są oliwa z oliwek oraz olej słonecznikowy, w których rozpuszczone są produkty pszczele: miód, propolis, wosk, Royal Jelly. Aplikacja na skórę twarzy i pod oczy pomaga głęboko nawilżyć oraz odżywić skórę.

Na spękane, zniszczone usta gruba warstwa kremu pozostawiona na noc działa jak leczniczy opatrunek.

Krem naprawczy od Eveline można stosować do likwidacji blizn – najlepiej użyć go podczas masażu ciała.

Eveline Egyptian Miracle nie tylko dla skóry

Krem Egyptian Miracle od Eveline sprawdza się w roli odżywki do włosów. Jego dobroczynne działanie i nadzwyczajną skuteczność można zauważyć już po pierwszym użyciu. Na umyte włosy nakłada się i wciera rozgrzany w rękach krem i pozostawia się go na kilka godzin. Włosy wyglądają olśniewająco: błyszczą, są miękkie, ładnie się układają, obłędnie pachną.