Jak stosować pyłek do paznokci hybrydowych?

Pyłki do paznokci zawładnęły sercami pań na całym świecie. Wszystkie fanki manicure i pedicure hybrydowego choć raz chcą spróbować stworzyć wyjątkowy efekt na swoich dłoniach i stopach. Jak się okazuje, również samodzielne wykonanie we własnym domu wcale nie jest takie skomplikowane. Wystarczy kupić odpowiedni asortyment oraz dokładnie zapoznać się jak krok po kroku stworzyć dany efekt. Poniżej, mała podpowiedź.

Pyłek do paznokci hybrydowych – oryginalne paznokcie


Pyłki do paznokci sprawiają, że dzięki nim można szybko zamienić jednolite, stonowane paznokcie w bardzo modne i ciekawe wzory. W zależności od gustu i upodobań pań producenci stworzyli produkty, które zachwycają możliwościami, różnorodną kolorystyką oraz łatwością ich obsługi. Omawiany pyłek do paznokci hybrydowych (np. taki) nakłada się od razu po aplikacji i utwardzeniu jednolitego koloru. W zależności od tego, jaki panie chcą otrzymać efekt (np. efekt lustra, efekt syrenki, ombre itp.) używają konkretnego produktu. Niektóre pyłki po aplikacji trzeba odpowiednio rozetrzeć gąbeczką. Następnie nakłada się na nie top, a całość utwardza w lampie.

Gdzie najlepiej sprawdzają się różnorodne pyłki?


Pyłek świetnie się prezentuje na dłoniach. Wiele pań stosuje je tylko na place serdecznie, by podkreślić tym samym wyjątkowość i oryginalność całego manicure. Efekt lustra natomiast pięknie wygląda, gdy jest na wszystkich paznokciach. Dodatkowo ten styl pasuje do naprawdę wielu stylizacji oraz okoliczności. Warto spróbować.