Jak wybrać najlepszy zestaw do przedłużania paznokci?

Prawidłowo wykonany manicure powinien zdobić i podkreślać naturalne piękno dłoni. Perfekcyjnie pomalowane paznokcie to marzenie, a także wizytówka wielu kobiet.

Jak przedłużyć paznokcie?

Do jednej z najpopularniejszych metod przedłużania paznokci można zaliczyć przedłużanie za pomocą akrylu. Akryl to proszek modelujący płytkę paznokci, dzięki któremu z łatwością można nadać jej pożądany kształt. Przedłużanie paznokci za pomocą akrylu poleca się szczególnie osobom posiadającym cienkie i łamliwe paznokcie — akryl to materiał odporny na zarysowania i złamania, chroni płytkę paznokci, dając jej tym samym czas na regenerację. Akryl cechuje się również dużą trwałością — paznokcie akrylowe utrzymują się nawet do 3 tygodni. Wadą jego stosowania jest nieprzyjemna woń obecna przy jego nakładaniu.

Wszystkie osoby, które nie chcą lub nie mogą stosować akrylu powinny zastanowić się nad wyborem dostępnych na rynku produktów stanowiące połączenie żelu UV i akrylu, które łączą w sobie elastyczność żelu z trwałością akrylu.

Zestaw do przedłużania paznokci – jaki zestaw wybrać?

Dobór zestawu do przedłużania paznokci zawsze należy dopasować do indywidualnych potrzeb. Najlepiej wybierać produkty od sprawdzonych i renomowanych producentów, zapewniające wysoką jakość trwałość manicure.

Na zestaw do przedłużania paznokci składają się zazwyczaj między innymi: lampa UV, lakiery startowe, baza pod lakier, utwardzacze, pilniki, radełka, pędzelki do akrylu lub żelu i wiele innych dostępnych w drogerii Puderek

Przy zakupie warto zwrócić uwagę na jakość i dane techniczne lampy, po to, by zawsze wybrać produkt, który równomiernie i szybko utwardzi wszystkie masy światłoutwardzalne takie jak żele, lakiery hybrydowe i akrylożele.