Jakie akcesoria do paznokci hybrydowych warto kupić?

Wiele kobiet, które chodziły do kosmetyczki na manicure hybrydowy z czasem decyduje się na samodzielne malowanie paznokci. To nic dziwnego, ponieważ sama aplikacja produktów umożliwiających wykonanie tego rodzaju manicure nie jest trudna. Jakie przybory trzeba mieć, aby uzyskać pożądany efekt?

Manicure hybrydowy – najważniejsze zalety

Poza wspomnianą już trwałością, tzw. hybrydy mają także inne zalety. Ich wykonanie jest stosunkowo szybkie, co prawda konieczne jest nałożenie kilku warstw produktów, jednak nie trzeba czekać na ich wyschnięcie, do ich utwardzenia należy użyć lampy UV. Dodatkowo prawidłowo zaaplikowane produkty nie tylko nadają paznokciom estetycznego wyglądu, ale także chronią je przed uszkodzeniami. Aby zrobić taki manicure w domu należy zaopatrzyć się w odpowiednie akcesoria do paznokci hybrydowych ze sklepu Provocater.

Niezbędne akcesoria

Wśród najważniejszych przyborów do manicure hybrydowego należy wymienić: dobrą lampę UV, która służy do utwardzania każdej warstwy produktów zaaplikowanych na paznokcie, top, bazę, lakier, a także cleaner oraz waciki bezpyłowe. Warto wiedzieć, że hybrydy dają wiele możliwości, pozwalają bowiem na uzyskanie różnorodnych efektów. Można zdecydować się na jeden odcień z ogromnej gamy kolorystycznej, ale istnieją także przybory do manicure hybrydowego, które umożliwiają uzyskanie bardzo atrakcyjnych efektów, jak choćby tafli lustra, syrenki, kociego oka czy holo.