Kinetics – kosmetyki do paznokci bez acetonu

Składniki produktów do pielęgnacji paznokci mają za zadanie sprawić, by paznokcie rosły, zachowały zdrowie i zapobiegały uszkodzeniom. Zapewniają to kosmetyki Kinetics, które obejmują lakiery hybrydowe, zmywacze oraz inne produkty do pielęgnacji.

Kinetics – Kosmetyki produkowane w Rydze

Jeśli mowa o marce Kinetics kosmetyki pierwotnie były produkowane z myślą o profesjonalnych zakładach oferujących usługi manicure. Obecnie są dostępne dla szerszego grona odbiorców. Oferta obejmuje lakiery do paznokci, zmywacze, produkty do wykończenia, bazy pod lakier i odżywki wzmacniające. Produkty są zapakowane w opakowania o eleganckim wzornictwie, a składniki wyróżniają się na tle innych produktów.

Lakiery hybrydowe od firmy Kinetics

kosmetyki marki kinetics

Lakiery hybrydowy to dobra opcja do malowania paznokci, ponieważ zapewnia większą ochronę i trwałość niż zwykły lakier.

Taki lakier zaleca nakładać się w dwóch warstwach: pierwsza warstwa chroni powierzchnię przed promieniami UV i pełni funkcję podkładu, oraz druga warstwa, która zapewnia trwałość koloru, odporność na zarysowania, łatwość usuwania, trwałość i zwiększoną przejrzystość powierzchni paznokcia.

Kosmetyki Kinetics https://lavandin.pl/pl/producers/kinetics-1531004013.html do manicure obejmują dziesiątki różnych kolorów od różu, przez beż, aż po czerń i odcienie bordowego. Pomagają zachować równomierne wykończenie, jednocześnie zwiększając głębię i wyrazistość koloru. Dzięki zastosowaniu unikalnej formuły kosmetyki są skuteczne w zapobieganiu utraty barwy, nie mają działania degenerującego oraz utrzymują się przez długi czas.

Zmywacze do paznokci Kinetics

Zmywacze do paznokci Kinetics działają poprzez usuwanie lakieru do paznokci. Zwykle są mieszaniną rozpuszczalników organicznych. Nie zawierają acetonu w przeciwieństwie do wielu produktów drogeryjnych. Wystarczy nałożyć odrobinę, aby rozpuścić lakier do paznokci. Składniki obecne w zmywaczach mają działanie regenerujące, zapobiegające uszkodzeniom oraz odżywcze. Opakowania zawierają od 225 do 900 ml.