Korektor do zadań specjalnych

Catrice Liquid camouflage to specjalistyczny korektor do twarzy, który już od kilku sezonów jest bardzo ceniony na rynku produktów do makijażu. Produkt jest bardzo dobrze znany wśród fanek pięknego makijażu, a do tego pokochały go miliony pań, ponieważ ma bardzo przystępną cenę i wysoką jakość.

Catrice liquid camouflage

Catrice Liquid camouflage to specjalny, wodoodporny korektor w płynie, którego zadaniem jest optymalne krycie wszelkiego rodzaju niedoskonałości. Ogromną zaletą tego typu produktu jest także to, że Catrice Liquid camouflage jest bardzo mocno napigmentowany, przez co też doskonale maskuje niedoskonałości pod oczami. Dzięki niemu z powodzeniem możemy zakryć nieestetycznie wyglądające cienie i sińce pod oczami, a także niedoskonałości pojawiające się na twarzy. Korektor doskonale poradzi sobie z przebarwieniami oraz zaczerwienieniami różnego pochodzenia.

Doskonała formuła

Korektor Liquid camouflage jest bardzo lubiany, a wszystko to ze względu na swoją płyną konsystencję. Taka formulacja pozwala na dokładne rozprowadzenie produktu na skórze, dzięki czemu też nie ma tak zwanego efektu maski. Produkt bardzo dobrze się rozprowadza, jest niewidoczny na skórze, a mimo to doskonale kryje przebarwienia, niedoskonałości czy zaczerwienienia. To produkt, który jest bardzo łatwy w obsłudze i z tego też względu ma tak liczne grono fanek. Korektor dostępny jest w kilku kolorach przez co łatwo go dopasować do odcienia skóry. Jego bardzo przystępna cena to kolejny plus, za który tak bardzo jest kochany.

Catrice liquid camouflage znajdziesz tu