Kryjący i lekki podkład Lasting Finish

Seria Rimmel Lasting Finish od kilku już lat podbija rynek kosmetyczny. Podkład o przedłużonej trwałości i kompleksowym działaniu przypadnie do gustu niejednej kobiecie, która oczekuje od swojego kosmetyku krycia, nawilżenia i ładnego matu.

Jakie efekt zapewni Lasting Finish

Podkład Rimmel Lasting Finish jest podkładym kryjącym i trwałym. Maskuje niedoskonałości, zasinienia i zaczerwienienia, zapewniając przy tym pełen komfort noszenia w ciągu dnia. Podkład dzięki nawilżającemu serum pozostawia skórę odżywioną i nie powoduje powstawania suchych placków na twarzy. W swoim składzie zawiera również witaminę E, która nawilża i wykazuje właściwości przeciwstarzeniowe.

Podkład Lasting Finish dedykowany jest paniom w każdym wieku, mogą z niego korzystać zarówno nastolatki potrzebujące dobrego krycia wyprysków i satynowego matu, jak i kobiety w bardziej zaawansowanym wieku, które wymagają od podkładu odżywienia, nawilżenia i wydobycia naturalnego blasku. Podkłady Lasting Finish marki Rimmel dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych, zawierają żółte i różowe tony, każda z pań znajdzie coś dla siebie. Podkład jest łatwy w użyciu, dobrze kryje, zachowują naturalny wygląd cery.

Jak nakładać?

Podkłady Rimmel Lasting Finish można aplikować bezpośrednio na skórą palcami lub dla bardziej naturalnego efektu wklepać go zmoczoną gąbeczką. Niektórzy preferują nakładanie podkładu pędzlem przeznaczonym do podkładu – taki sposób aplikacji zapewni większe krycie.