Makeup Revolution – nie tylko cienie

Osoby znające kosmetyki Makeup Revolution zazwyczaj miały okazję stosować cienie tej brytyjskiej firmy. Faktem jest, że mocno wyróżniają się one na rynku, gdyż są naprawdę dobrej jakości, co przekłada się nie tylko na świetną trwałość, ale też nie mniej ważne, proste rozprowadzanie. Jednak warto poznać też inne propozycje Revolution Makeup. Marka ta ma wiele innych świetnych kosmetyków.

Promienna cera

Za pomocą cieni oferowanych przez markę Makeup Revolution można osiągać bardzo różne efekty: zyskać naturalny wygląd, pięknie rozświetlić okolice oczu, powiększyć oczy optycznie czy dodać głębi spojrzeniu. Również na wiele efektów pozwalają fantastyczne rozświetlacze i bronzery tego producenta. Przy odrobinie wiedzy i umiejętności można za ich pomocą wykonturować twarz, na przykład podkreślając kości policzkowe czy też wyszczuplając policzki. Poza tym rozświetlacz dodaje skórze promienności i blasku, sprawia, że wygląda młodziej i fantastycznie niweluje oznaki zmęczenia i niewyspania. Bronzery zaś często stosowane są zamiast róży, zwłaszcza przez kobiety mające ciemniejszą karnację. Sprawiają one, że skóra zyskuje piękny, opalony, zdrowy koloryt.

Efekt porcelany

Inne kosmetyki Revolution także są jak najbardziej warte uwagi. Kobiety mające problem z niedoskonałościami cery powinny zainteresować się między innymi korektorem, który świetnie je maskuje, a jednocześnie nie jest widoczny na skórze, gwarantując naturalny efekt. Jego nakładanie jest tym łatwiejsze, że ma on płynną formułę.