Max Factor Miracle Second Skin – podkład bez efektu maski

Miracle Second Skin od Max Factor to seria podkładów, która charakteryzuje się świetnym kryciem, co zapewnia efekt gładkiej skóry bez przebarwień. Zawiera mleczko kokosowe, które działa nawilżająco, dzięki czemu nie ma potrzeby martwienia się o przesuszenie cery i nieprzyjemne, związane z tym konsekwencje.

Jakie są właściwości podkładu Max Factor Miracle Second Skin?

Delikatna i lekka konsystencja podkładu sprawia, że w ciągu dnia właściwie można zapomnieć, że nałożyło się go na twarz. Daje to duże poczucie komfortu i naturalności. Ważnym atutem tego podkładu są zawarte w nim prebiotyki i probiotyki, sprzyjające budowaniu warstwy ochronnej skóry. Również filtr SPF 20 to coś, dzięki czemu podkład jest godny uwagi – zapewnia to ochronę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. To wszystko sprawia, że właścicielki w zasadzie wszystkich rodzajów cery mogą zdecydować się na zakup Max Factor Miracle Second Skin.

Podkłady Max Factor Miracle Second Skin – jak zachowują się podczas noszenia?

Podkład nie nastręcza zbytnich trudności w aplikacji. Pomimo zawartości filtru SPF 20, rozprowadza się równomiernie zarówno w trakcie nakładania go gąbką, jak i palcami. Istotną zaletą podkładu jest też to, że dopasowuje się odpowiednio do koloru skóry, nie odcinając się od szyi. Właściwości pielęgnacyjne gwarantują, że twarz na co dzień wygląda świeżo, zdrowo i promiennie. Pozostaje na skórze przez kilka godzin we właściwie nienaruszonym stanie.

Max Factor Miracle Second Skin – kolory

Seria podkładów Miracle Second Skin Max Factor posiada sześć odcieni. Są to:

  • 01 Fair – najjaśniejszy odcień, odpowiedni dla kobiet o porcelanowej cerze
  • 02 Fair Light – wersja pierwszego odcienia o żółtawym tonie dla nieco mniej bladych
  • 03 Light – kolor dopasowany do większości kobiet o słowiańskiej urodzie; dalej dość jasny, ale nie dla typowo bladych
  • 04 Light Medium – ciemniejszy odcień, odpowiedni dla wakacyjnej opalenizny; lekko miodowy ton
  • 05 Medium – przeznaczony dla ciemniejszej, oliwkowej karnacji
  • 06 Golden Medium – dedykowany naprawdę ciemnej karnacji lub dla tych intensywnie opalonych