Niebanalna stylizacja to niebanalne środki

Od lat kobiece włosy stanowią obiekt podziwu i zazdrości. Z okładek magazynów, bilbordów i szklanych ekranów spoglądają na nas istoty o niebiańskich rysach i powalających swą finezją fryzurach. Nieziemska i trwająca wiecznie objętość na głowie – to jedno z najtrwalszych kobiecych marzeń. W dążeniu do jego realizacji pomóc może odpowiednio opracowany kosmetyk stylizujący.

SPECJALIŚCI NA POMOC

Eleven Australia to marka stworzona przez profesjonalistów, którzy na podstawie naturalnie pozyskiwanych składników powołali do życia produkty, będące odpowiedzią na najbardziej wymagające zadania. Działając w zgodzie z naturą oddali w ręce kobiet wolne od szkodliwych substancji i zgodne z obecnie panującymi trendami VEGAN, CRUELTY FREE, GLUTEN FREE środki do włosów pielęgnujące, a także stylizujące. Wśród tych drugich szczególne miejsce zajmuje I Want Body Texture Spray.

SPOSÓB NA OBJĘTOŚĆ, KTÓRA TRWA

I Want Body Texture Spray jest produktem wyjątkowym w swojej grupie. Jego unikalna formuła, będąca połączeniem pudru i płynu, pozwala na nadanie niespotykanej objętości przez odbicie włosów od nasady przy równoczesnym nadaniu im suchej tekstury na całej ich długości. Wygodna aplikacja w formie sprayu umożliwia stopniowe budowanie objętości i zachowanie pełnej kontroli nad efektem. I Want Body Texture Spray najlepiej sprawdzi się na włosach średniej długości, szczególnie tych, którym na co dzień brakuje objętości. Użyty dla wykończenia stylizacji zapewni zachwycający efekt i utrwalenie. Co więcej, poza widocznymi natychmiast efektami stylizacji, spray dodatkowo pielęgnuje i wzmacnia włosy.
I Want Body Texture Spray https://sklep.bellita.waw.pl/pl/p/ELEVEN-Australia-I-want-body-texture-spray-Puder-dodajacy-objetosci-w-sprayu-175ml/838 to nowoczesne, a jednocześnie zgodne z naturą rozwiązanie dla wszystkich, którzy kochają połączenie niezwykłych efektów stylizacji i naturalnej pielęgnacji.