Olaplex zestaw dla osłabionych i łamliwych włosów

Olaplex zestaw polecany jest osłabionym i łamliwym włosom. W serii produktów znajdują się szampony, odżywki, kremy stylizujące oraz olejki do włosów. Wszystkie produkty kosmetyczne odżywiają, regenerują i chronią zniszczone pasma. Dodają im blasku i świeżości. Nawilżające szampony regenerują pasma już od samej nasady i dodają im blasku. Pomagają w rozczesywaniu, nadają włosom miękkości i nie splątują kosmyków. W składzie produktu znajdują się ekstrakty z pestek moreli, które zapewniają odpowiednie nawilżenie.

Profesjonalne produkty kosmetyczne do domowego użytku

W zestawie olaplex znajdują się również profesjonalne odżywki, które wygładzają pasma i zabezpieczają je przed czynnikami zewnętrznymi. Nie obciążają one kosmyków lecz je delikatnie pielęgnują. Gwarantują silną regenerację już od samej nasady. Produkty kosmetyczne tej serii nadają się do regularnego stosowania. Już po kilku aplikacjach widać satysfakcjonujące efekty w postaci gładkich i miękkich włosów.

Wysokiej jakości zestawy kosmetyków do puszących i zniszczonych włosów

Na dużą uwagę zasługuje również krem do stylizacji włosów, który nie posiada w składzie obciążających silikonów oraz aldehydów. Jest on wygodny w aplikacji i bardzo wydajny. Eliminuje puszenie się kosmyków, doskonale wygładza poszczególne pasma. Dodatkowo, intensywnie wzmacnia włókna włosów. Kolejnym produktem jest olejek, który wygładza i nabłyszcza włosy. Chroni on również przed niebezpiecznym działaniem promieniowania UV oraz przed zabiegami stylizacyjnymi.