Pędzle Jessup i ich zastosowanie

Marka Jessup jest znana z perfekcyjnie wykonanych pędzli do makijażu. Są one dostępne w zestawach i pojedynczo. W zestawach są przeważnie wszystkie przekroje pędzelków, które służą do makijażu oraz konturowania twarzy, a także do makijażu oczu.

Pędzle dla wymagających

Pędzle Jessup dostępne tutaj zadowolą nawet najbardziej wymagające wielbicielki makijażu, zarówno wizażystki domowe, jak i profesjonalistki. Wykonane są z naturalnego lub syntetycznego, bardzo miękkiego włosia i posiadają niezwykle elegancką oprawę.

Niektóre zestawy są dostępne razem ze szkatułką do przechowywania pędzelków. Są trwałe, solidnie wykonane i jeśli o nie odpowiednio zadbamy, posłużą nam przez wiele lat.

Jessup pędzle Coffee Gold to linia, która przyciąga uwagę. Włosie jest syntetyczne albo naturalne, w kolorze białym. Do tego posiadają trzonki wykonane z czarnego, błyszczącego tworzywa akrylowego i złote skuwki. Jest to seria dla kobiet, które cenią sobie luksus.

Jaki wybrać zestaw?

W ofercie jest bardzo dużo zestawów i prawie każdy zawiera pełną gamę pędzelków. Wszystkie produkty Jessup są tak perfekcyjnie wykonane, że można zdecydować się na te, które nam się najbardziej podobają.

W ofercie są zestawy dostępne w wielu kolorach. Włosie przeważnie jest białe lub czarne, ale bywa też kolorowe. Są one przeważnie inspirowane egzotyką, tak jak zestaw Jessup Treckin Green Set. Pędzelki mają zielone trzonki w kolorze kaktusa saguaro, a włosie w kolorze zachodzącego słońca. Do stworzenia takiego zestawu zainspirowała pustynia Sonora.