Podkłady Dermacol – jedne z najmocniej kryjących podkładów na rynku

Stuprocentowe zamaskowanie przebarwień, siniaków, ciężkiego trądziku, a nawet tatuażu – to wszystko potrafią podkłady Dermacol. Jest to specyficzny produkt, który umiejętnie wykorzystany pozwoli na uzyskanie pełnego krycia bez negatywnego wpływu na skórę. Należy mieć na względzie, że nie jest to podkład lekki i obojętny dla cery. Jak stosować podkłady Dermacol, aby uzyskać pełne krycie bez zatkania porów?

Podkład na większe wyjścia

Imponujące krycie produktu to idealna opcja na większe wyjścia. Podkłady Dermacol zakamuflują wszelkie niedoskonałości cery, które mogłyby wprowadzać nas w zakłopotanie w ważnym dniu. Mnogość dostępnych odcieni umożliwi odnalezienie odpowiedniego dla siebie, aby całość prezentowała się możliwie jak najbardziej naturalnie. Na co dzień jest to produkt zbyt ciężki aby stosować go na całą twarz. Szybko doprowadziłby do zatkania porów i zaognienia problemów trądzikowych.

 

Miejscowo jako mocno kryjący korektor

Chociaż podkłady Dermacol nie są najlepszą opcją do nakładania codziennie na całą twarz, nic nie stoi na przeszkodzie aby stosować je punktowo jako korektor pod oczy lub na niedoskonałości. Należy jedynie pamiętać o dobrym utrwaleniu produktu przy pomocy pudru. Dzięki takiemu zastosowaniu uzyskamy silne krycie bez nadmiernego obciążenia cery.

 

Odpowiedni demakijaż

Kluczową sprawą w przypadku tak ciężkich podkładów jak te marki Dermacol jest ich odpowiednie zmycie. Najlepiej będzie postawić na dwuetapowe oczyszczanie. Początkowo należy makijaż dokładnie rozpuścić przy pomocy olejku lub mleczka do demakijażu, a następnie umyć twarz żelem. Warto zastosować również delikatny peeling.

 

Podkłady Dermacol do nabycia pod adresem https://www.cocolita.pl/dermacol