Profesjonalne preparaty ze sklepu fryzjerskiego

Koloryzacja włosów oprócz cięcia jest chyba najbardziej popularnym zabiegiem wykonywanym podczas wizyty u fryzjera. Choć nowoczesne trendy próbują przekonać, że siwe włosy również są piękne, to kobiety wolą jak najdłużej cieszyć się bardziej intensywnym kolorem na swojej głowie. Właściwie nie ma się co dziwić – siwe włosy dodają lat i całkowicie kłócą się z kultem młodości.

Nie wygramy z kultem młodości

Z jednej strony popularni celebryci decydują się na pokazywanie swojej siwizny, ale z drugiej wciąż widzi się modelki w różnym wieku z pięknymi i lśniącymi włosami, które na pewno nie są siwe. Trudno tutaj wypracować jakiś kompromis, więc najlepiej po prostu zdać się na swoje własne odczucia i preferencje. Farba do włosów również farbie nierówna. Sklep fryzjerski Bellita zdecydowanie polega na profesjonalnych kosmetykach, nad którymi pracują specjaliści z dużym doświadczeniem. Podczas kiepskiej koloryzacji łatwo uszkodzić ich delikatną strukturę, najlepiej zdać się w tej kwestii na fachowca.

Domowa koloryzacja szamponami

Duża liczba pań wciąż decyduje się na samodzielne nakładanie koloru na swoje włosy. Stosują farby i szampony do koloryzacji z popularnych drogerii. Te ze sklepu fryzjerskiego powinien nakładać fachowiec, tylko on zrobi to profesjonalnie. Szampony, które są dużo łatwiejsze w obsłudze, cieszą się też dużym zainteresowaniem, jednak ich długotrwałe stosowanie wcale nie wpływa dobrze na kondycję włosów. Przekonała się już o tym niejedna zagorzała zwolenniczka domowych eksperymentów.