Revlon colorstay

Revlon jest światowym liderem w dziedzinie kosmetyków, kolorów włosów, substancji zapachowych, produktów do pielęgnacji skóry i kosmetyków. Produkty Revlona są sprzedawane w ponad 100 krajach na sześciu kontynentach. Revlon ożywił branżę na przestrzeni lat dzięki kultowym kolorom paznokci i ust oraz przełomowej technologii, takiej jak pomadka i makijaż odporna na przenoszenie – ColorStay.

Revlon Colorstay od dwudziestu lat uznawana jest za kultową podkładkę. Jest ceniona nie tylko ze względu na szeroki zakres odcieni, ale też 24-godzinny czas krycia. Sam podkład jest dostarczany w opakowaniu z pompką, co zapewnia większą łatwość i precyzję dzięki bezproblemowej aplikacji.

Kluczowe cechy

Revlon Colorstay cechuje półmatowe wykończenie do 24 godzin, a także możliwość pełnego pokrycia. Sam produkt zawiera kwas hialuronowy, który nawilża skórę. Jest to produkt bezolejowy. Został opracowany na bazie kwasu salicylowego, aby likwidować pory na skórze. W tym samym celu produkt został też wzmocniony SPF 15. Revlon ColorStay Liquid Makeup został zaprojektowany do skóry mieszanej / tłustej, aby zapewnić długotrwałą kontrolę połysku z równomiernym, nieskazitelnym matowym wykończeniem przez cały dzień. Formuła jest lekka i można ją stosować do pełnego pokrycia. Oferowany jest w 43 odcieniach, od jasnego, średniego do głębokiego.

Zastosowania produktu

Krok 1: Dobrze wstrząśnij.

Krok 2: Nakładaj niewielką kroplę na wybrany obszar i szybko wymieszaj. Powtórz w dowolnym miejscu, w którym chcesz uzyskać zasięg.