Skuteczny lifting twarzy i ciała

Chirurgiczny lifting twarzy kraków ma wielu zwolenników, lecz mimo to wciąż poszukiwane są inne, skuteczne, a przy tym też nieinwazyjne metody na szybką poprawę urody. Wśród takich alternatywnych metod znajduje się niechirurgiczny lifting twarzy, znany pod nazwą Hifu.

Skuteczne odmładzanie – lifting twarzy Kraków

Niechirurgiczny lifting twarzy daje rewelacyjne efekty, których rezultatem jest wyraźne odmłodzenie, podniesienie i zliftingowanie twarzy, z jednoczesną korektą owalu twarzy lub też uniesieniem policzków. Lifting hifu sprawia, że skóra nabiera blasku, wygląda młodziej i jest naturalnie odświeżona. Co więcej zabieg zwiększa napięcie skóry, jednocześnie powodując jej unoszenie w newralgicznych obszarach, które to w największym stopniu wpływają na kształt twarzy i wygląd szyi. Za pomocą tego zabiegu można też ujędrniać opadające powieki, opadające kąciki ust czy też podbródek. Zabieg jest bardzo precyzyjny, zaś sam efekt daje spektakularne efekty odmłodzenia.

Kwalifikacje na zabiegu

Przed zabiegiem każdy pacjent poddany jest odpowiedniej kwalifikacji. W pierwszej kolejności przeprowadzany jest wywiad, w trakcie którego wykluczane są przeciwwskazania do zabiegu. W trakcie wywiadu lekarz ustala też z pacjentką na jakie obszary twarzy lub ciała ma być on przeprowadzany. W tym miejscu pacjentka musi określić jakich mankamentów urody chciałaby się pozbyć. Po tych etapach otrzymuje się kwalifikację do zabiegu i ustala się jego dogodny termin.